Site Rengi


Klarnet notaları ve klarnet üzerindeki yerleri

Klarnet notaları ve klarnet üzerindeki yerleri

Nota okumayı bilmeyen klarnet sevenler için özel olarak hazırlanmış klarnet notaları öğrenmeniz için hazırlanmıştır. En sevdiğiniz şarkıları, sizde rahatlıkla nota bilgileri ile çalabileceksiniz. En güzel şarkıların notaları derlenerek çalmanız için hazırlanmıştır. Notaların yerleri, sesleri detaylı olarak anlatılmıştır. Öğrenin, eğlenin, aşk ile klarnet çalın.

 

 

Sevdiğiniz sanatçılardan derlenmiş, kolay ve sevilen şarkıları klarnetle çalabilirsiniz. İlk çalacağınız şarkı, en sevdiğiniz şarkı olsun. En kolay şarkıların derlendiği klarnet notaları sizin için hazırlanmıştır. Klarnete göre hazırlanmış tabloları inceleyerek, klarnet çalabilir, notaların yerini öğrenebilir ve istediğiniz şarkıyı çalabilirsiniz. Tutkunuzu notalara dökün, şarkılarla dans etsin. İnternet üzerinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz nota bilgileri ve şarkı çeşitleri, çok işinize yarayacak.

Sol klarnette notaların yerlerini daha basit şekilde öğreneceksiniz. Klarnette hangi notaların nerede basılıp üfleneceğini gösteren klarnet notaları tablo şeklinde hazırlanmıştır. Klarnet çalmak istiyorsanız işte size tüm fırsat ve kolaylıklar. Hemen öğrenin ve sevdiğiniz şarkıları çalın. Klarnet çalmak isteyip çalamayanlar için klarnet türlerine göre bilgiler, notalar, değişik şarkılar, en kolaydan başlayarak hazırlanmıştır.

 

Klarnet Portal’a özel Nota Listesi İndirmek İçin Tıklayınız.

08 Mart 2017
4.394 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?