Site Rengi


Klarnet dersi

Klarnet dersi

Klarnet çalmak en büyük hayalinizse, bunu ustalarından öğrenin ve hayalinizi gerçekleştirin. Usta öğretmenlerin verdiği klarnet dersi sizi geleceğin en iyi klarnetçisi yapabilir. Gün geçtikçe bu konuda da büyük gelişimler yaşanmaktadır. Kişiye özel birebir verilen kurslar daha verimli olmaktadır. Uzman hocalar eşliğinde teknik bilgiler ve klarnet kullanımını öğrenmek artık çok kolay.

Klarnete ait bilgilerle beraber, müzik teorisi eğitimi de alabilirsiniz. Ders saatlerini hocalarla beraber size en uygun zamanlarda klarnet dersi alabilirsiniz. Üstelik online ortamda bire bir özel ders alabilirsiniz. Sistem sizin için her türlü kolaylığı sağlıyor. İşten geldikten sonra, ev ortamında rahatlıkla kaliteli bir eğitim alarak bilgilerinizi güçlendirebilirsiniz.

Ayrıca kendiniz istemiyorsanız, çocuğunuz için klarnet dersi alabilirsiniz. Çocuğunuzun büyük bir ilgisi varsa hiç bekletmeden hemen başlayabilirsiniz. Üniversite mezunu öğretmenler eşliğinde, üfleme teknikleri, klarnet üzerinde teknik gelişim, uzun ses ve artikülasyon çalışmaları, ileri nota okuma teknikleri, diyafram ve doğru nefes kullanımları, makamsal müzik çalışmaları, solo teknikleri ve taksim çalışmaları, enstrümana uygun hazırlanmış repertuvar çalışmaları verilmektedir.

08 Mart 2017
376 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?