Site Rengi


Klarnet Dersi Almak İstiyorum Diyenlere

Klarnet Dersi Almak İstiyorum Diyenlere

Klarnet Dersinde Neleri Öğreneceğim Sorusunun Yanıtı

Uygulamalı olarak hazırlanan ders programların da enstrümana ait tüm içerikler öğretilmektedir. Makamı olmakla birlikte solfej ve nota bilgileri armoni dersi ile başlayarak bu süreci parmak alıştırmalar ve tutuş teknikleri takip etmektedir. Enstrümanlarınızı nasıl tutacağınıza dair dersler, nefesinizi doğru kullanabilme egzersizi ve bazı pratiklerin yapıldığı süreç ileri derece bir düzeyde nota okuma dersleri ile bir sağlanmaktadır. Kurs sürecinin ardından hedeflediğiniz bir parça olacaktır ve müzisyenin nota sehpasına yerleştirilmiş olan bir parçayı icra edebilecek düzeye ulaşmanız sağlanmalıdır.

Klarnet Öğrenmenin Kolay Yolları

Herkes hep bir müzik aleti çalabilme yeteneğinin olmasını ister. Fakat sadece gönül istiyor bir faaliyet yok herhangi bir müzik aleti kullanmayı bilmek isteyenler hep bir erteleme zaman diliminde takılı kalırlar yaş ilerler daha sonra da bu yaştan sonra ne yapacağım meselesi düşer devreye. Tabii böyle düşünmeyin öğrenmenin yaşı yoktur öğrenenin, hiç bir şey için kaç kalmış hissi yaşatmayın kendinize.

Sizler de klarneti sevenler arasındaysanız , vakit kaybetmeyin öğrenmek için hemen ilk adımınızı atmalısınız. Klarnete başlamak için bir müzik bilginizin olması zorunlu kılınmıyor.

Size bir hoca tavsiye edeceğim gerçekten şuan da söyleyeceğim hocanın izinden gitmiş olursanız klarnet öğrenmeniz ciddi manada daha kolaylaşacaktır ve sıkılmadan ilerleyebileceğinizin farkında olacaksınızdır. Bu bahsettiğim değerli hocamız, Klarnet Portal ekibi ile birlikte çalışmakta olup, bu hoca sizin bütün işlerinizi kolaylaştırıp kısa sürede kavramanızı sağlayacaktır. Daha fazlası da var, değerli hocamız, nota, solfej ve nazariyat eğitimi de verebilmektedir. Hocamız sayesinde daha kolay yoldan ilerleyeceğinize inanın ve klarnetinizi daima seçin umutla yaklaşın bir ümidiniz olsun ve gerçekleştirin. Üzerine bastırarak söylüyorum derslerinizi kesinlikle Klarnet Portal üzerinden size yönlendirdiğimiz hocadan alın.

Klarnet Kurs Saatleri Uzun Mu?

Klarnet kursları her yerde hocaya göre değişmektedir 1 saat zaman dilimi de olabiliyor ancak 1-1,5 saati daha uygun görenler de oluyor ve 2 saate kadar çıkabiliyor. Aslında bu süre kurs yerlerine bağlıdır.  Yani hafta sonu hafta içine göre değişiklik gösterebilir.

11 Nisan 2017
606 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?