Site Rengi


35 bin euro’luk porselen klarnet

35 bin euro’luk porselen klarnet

Hüsnü Şenlendirici Feat Ömür Gedik projesi, ilk sahnesini Kıbrıs’daki Osmanlı sarayı Savoy Ottoman Otel’de gerçekleştirmenin heyecanını yaşadı.

Geçtiğimiz gün hayatını kaybeden usta oyuncu Halit Akçatepe’ye hitaben ‘Hababam Sınıfı’ filminin şarkısı ile açılış yapan ikili büyük alkış aldı. Şenlendirici, porselen (mermer) ve altından oluşan gümüş ağızlıklı, yaklaşık 35 bin euro’ya aldığı yeni klarnetiyle dikkat çekti.

Hüsnü Şenlendirici Feat Ömür Gedik projesi ilk sahnesini Kıbrıs da gerçekleştirmenin heyecanı daha çok sahne yapacaklarının da müjdesini verdi.

Sahne öncesi yapılan ilk Basın toplantısında ; Proje öncesinde ikisinde eski bir arkadaşız, ikili olarak gelen teklif de tereddüt etmeden kabul ettik, bu sene ikicisi gerçekleşecek Bergama Klarnet Kampı’nda Ömür Gedik de destek verenlerler arasında olacağını ve gönüllü olarak çalışacağını söyledi.

 

“ALLAH KURTARSIN”

 

Şenlendirici, 9 Haziran’da ceza evinden çıkacağı konuşulan eski sevgilisi Deniz Seki ile ilgili soruya “Allah kurtarsın, fazla bir şey söylemek istemiyorum. Kusura bakmayın” cevabını verdi.

04 Nisan 2017
1.060 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. mhgorgulu dedi ki:

  Ben de merak ediyordum klarnet kaç para diye 🙂

 2. Ballı Soprano dedi ki:

  Porselen klarnet de olabiliyor muymuş? Ses kalitesi daha iyi mi ki acaba?

 3. Orakci Blog dedi ki:

  Vay be paraya bak arkadaş 😀 Biz 35 euro bulamıyoruz adamlar 35 bin euroluk klarnet alıyor yaptırıyor 😀

 4. Fakir Yazar dedi ki:

  Yazınızda azıcık magazine de yer vermişsiniz hüsnü şenlendirici ve deniz seki ikilisi. 35 bin Euro klarnet mesleğim klarnet çalmak olsa ve iyi para kazansam acımam bende verirdim o parayı 🙂 güzel çalıyor.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?